• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Rebríčky seniorov

Navigácia » Hlavná stránka » Súťaže » Seniorský tenis » Rebríčky seniorov

 

Slovenský tenisový zväz v systéme eTenis priebežne spracováva rebríčky seniorov registrovaných v STZ, ktorí odohrali aspoň jednu akciu z oficiálnej termínovej listiny seniorov...

PREDBEŽNÉ rebríčky seniorov

V aktuálnej sezóne STZ priebežne aktualizuje na základe dodaných výsledkov zo súťaží seniorov predbežné rebríčky aktuálnej sezóny, do ktorých sa hráčom započítava maximálne 6 najlepších akcií zo súťaže jednotlivcov a 4 bodovo najvýhodnejšie akcie zo súťaže družstiev (samostatne vo dvojhre aj štvorhre), t.j. nie všetky turnaje zapísané v karte hráča. V rámci predpísaného počtu započítateľných turnajov môžu byť maximálne 2 najlepšie výsledky z oficiálnych medzinárodných turnajov ITF.
Ak chce mať hráč započítané body zo zahraničného turnaja, je povinný dodať hracie plány na STZ, preto si treba vo vlastnom záujme skontrolovať v karte hráča zaevidované zahraničné turnaje a podklady z chýbajúcich turnajov zaslať na STZ. Pripomienku na zarátanie nedodaného zahraničného turnaja nebudeme akceptovať !!!

V karte hráča (do políčka zadajte PRIEZVISKO), v časti "získané body v sezóne" si každý hráč môže pozrieť prehľad všetkých absolvovaných turnajov aj s bodovým ohodnotením. Predbežné rebríčky sa spravidla uzatvárajú prvý októbrový týždeň, preto v prípade akýchkoľvek nezrovnalostí vo vlastnom záujme urýchlene kontaktujte STZ. Po zverejnení oficiálnych rebríčkov už nie je možné akceptovať žiadnu pripomienku.

OFICIÁLNE (nasadzovacie) rebríčky seniorov

Po ukončení aktuálnej sezóny STZ z predbežných rebríčkov každoročne začiatkom októbra po spracovaní doručených pripomienok, zverejní oficiálne celoštátne rebríčky registrovaných seniorov všetkých vekových kategórií, pre potreby NASADZOVANIA hráčov na turnajoch v nasledujúcej sezóne. (Tenisová sezóna = od 1.11. do 30.9.)

Kontakt:
Zdena Šuhajovázdena.suhajova@stz.sk

 

 

Vložené: 11. 10. 2018       Kategória: Seniorský tenis
 
news img

Turnaje seniori 2024

Prehľad a aktuálne informácie o schválených turnajoch seniorov pre tenisový rok 2024.
Upozorňujeme hráčov, že na turnaje seniorov sa prihlasuje cez systém www.zasportujsiopen.sk . Ak sa turnaja zúčastní hráč, ktorý nie je takto prihlásený, nie je možné jeho odohrané zápasy zapísať, čím poškodzuje nielen seba, ale zneváži tým i snahu usporiadateľov a ostatných zúčastnených. Ak ešte teda nie ste zaregistrovaný na uvedenej stránke, prečítajte si viac informácií v článku Seniori STZ - registrácia na zasportujsiopen.sk
V zmysle SP od neprihlásených môže usporiadateľ požadovať zvýšený vklad o 5,- EUR (od hráčov nad 60 r. 2,- EURÁ).

 
news img

IPIN pre seniorov po novom

Upozorňujeme všetkých seniorov, že na základe rozhodnutia ITF (International Tennis Federation), počnúc sezónou 2020 sa zjednodušuje systém poplatkov za IPIN pre hráčov štartujúcich na medzinárodných turnajoch. Hráči už viac nebudú platiť ročný poplatok, namiesto toho budú platiť poplatok vo výške 5 EUR na každom turnaji (viac informácií).

- Aktuálne informácie - medzinárodný tenis seniorov od 35 rokov

 

 
news img

ZASPORTUJ SI OPEN aj pre seniorov

Slovenský tenisový zväz vytvoril a prevádzkuje portál Zasportujsiopen.sk s cieľom podporiť rekreačný tenis na Slovensku a uľahčiť komunikáciu medzi hráčmi a usporiadateľmi turnajov. Ponúka nielen jednoduché prihlasovanie na turnaje, individuálnu možnosť vyzývania súperov a zapisovania výsledkov, ale aj vytvárania vlastných súťažných rebríčkov.

 
news img

Seniori STZ - registrácia na www.zasportujsiopen.sk

Registrácia na ZasportujSiOpen.sk je veľmi jednoduchá, stačí len kliknúť TU a vyplniť požadované údaje. Ak ste už registrovaný v STZ stačí vypísať dole uvedený formulár a pomôžeme vám s registráciou.