• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Seniori STZ - registrácia na www.zasportujsiopen.sk

Navigácia » Hlavná stránka » Súťaže » Seniorský tenis » Seniori STZ - registrácia na www.zasportujsiopen.sk

 
news img

Registrácia na ZasportujSiOpen.sk je veľmi jednoduchá, stačí len kliknúť TU a vyplniť požadované údaje. Ak ste už registrovaný v STZ stačí vypísať dole uvedený formulár a pomôžeme vám s registráciou.

Skontrolovať, či už ste v systéme ZasportujSiopen zaevidovaný, si môžete v sekcii karty hráčov ZSO.

Všetci Seniori s platnou registráciou v STZ majú nárok užívať v tomto systéme sekciu TENIS bezplatne - podmienkou je pri registrácii odkliknúť ÁNO v kolónke "Hráč STZ". Systém od vás následne vypýta pre kontrolu heslo do systému etenis. Ak ho neviete môžete si ho vypýtať cez dolu ponúkaný formulár.

PROSÍME HRÁČOV, aby sa prihlasovali na jednotlivé turnaje cez systém ZasportujSiOpen.sk čím napomôžu skvalitneniu turnajov pre seniorov ako aj lepšej vzájomnej informovanosti vás hráčov a usporiadateľov. Všetky turnaje STZ spracuje nielen do rebríčkov seniorov ale aj cez tento systém, t.j. zapíše vzájomné zápasy hráčov zapojených do tohto systému. Ak sa však zúčastní hráč, ktorý nie je na turnaj takto prihlásený, nie je možné jeho odohrané zápasy zapísať, čím poškodzuje nielen seba, ale zneváži tým i snahu usporiadateľov a ostatných zúčastnených. 

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte kontaktovať janka.siebenstichova@stz.sk alebo t.č. 02/ 492 09 886 resp. 887 alebo cez tento FORMULÁR:

UPOZORNENIE: Ak chcete aby sme vám vytvorili registráciu aj na www.zasportujsiopen.sk , pri vypĺňaní formulára treba do TEXTU SPRÁVY napísať ratingovú úroveň akej zodpovedá vaša hráčska úroveň. Prosím pozrite si popis ratingových úrovní a podľa toho sa skúste zaradiť od 6 do 9 (pričom 9 je najslabšia úroveň = začiatočník)

 

 

Meno:
Priezvisko:
Adresa:
Mesto:
PSČ:
Telefón:
E-mail:
Registračné číslo hráča:
Text správy:

Vložené: 03. 11. 2012       Kategória: Seniorský tenis
 
news img

M SR družstiev SENIOROV 2019

Aktuálne informácie: konečné výsledky kategórie 45+ a 65+...

 
news img

IPIN - ITF seniori

Upozorňujeme všetkých seniorov, že na základe rozhodnutia ITF (International Tennis Federation), počnúc sezónou 2012, budú môcť na medzinárodných turnajoch štartovať len hráči vlastniaci IPIN (International Player Identification Number), t.j. len hráči registrovaní v systéme ITF. viac informácií

 
news img

ZASPORTUJ SI OPEN aj pre seniorov

Slovenský tenisový zväz vytvoril a prevádzkuje portál Zasportujsiopen.sk s cieľom podporiť rekreačný tenis na Slovensku a uľahčiť komunikáciu medzi hráčmi a usporiadateľmi turnajov. Ponúka nielen jednoduché prihlasovanie na turnaje, individuálnu možnosť vyzývania súperov a zapisovania výsledkov, ale aj vytvárania vlastných súťažných rebríčkov.