• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Seniori STZ - registrácia na www.zasportujsiopen.sk

Navigácia » Hlavná stránka » Súťaže » Seniorský tenis » Seniori STZ - registrácia na www.zasportujsiopen.sk

 
news img

Registrácia na ZasportujSiOpen.sk je veľmi jednoduchá, stačí len kliknúť TU a vyplniť požadované údaje. Ak ste už registrovaný v STZ stačí vypísať dole uvedený formulár a pomôžeme vám s registráciou.

Skontrolovať, či už ste v systéme ZasportujSiopen zaevidovaný, si môžete v sekcii karty hráčov ZSO.

Všetci Seniori s platnou registráciou v STZ majú nárok užívať v tomto systéme sekciu TENIS bezplatne - podmienkou je pri registrácii odkliknúť ÁNO v kolónke "Hráč STZ". Systém od vás následne vypýta pre kontrolu heslo do systému etenis. Ak ho neviete môžete si ho vypýtať cez dolu ponúkaný formulár.

PROSÍME HRÁČOV, aby sa prihlasovali na jednotlivé turnaje cez systém ZasportujSiOpen.sk čím napomôžu skvalitneniu turnajov pre seniorov ako aj lepšej vzájomnej informovanosti vás hráčov a usporiadateľov. Všetky turnaje STZ spracuje nielen do rebríčkov seniorov ale aj cez tento systém, t.j. zapíše vzájomné zápasy hráčov zapojených do tohto systému. Ak sa však zúčastní hráč, ktorý nie je na turnaj takto prihlásený, nie je možné jeho odohrané zápasy zapísať, čím poškodzuje nielen seba, ale zneváži tým i snahu usporiadateľov a ostatných zúčastnených. 

V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte kontaktovať zdena.suhajova@stz.sk alebo t.č. 02/ 492 09 886 resp. 887 alebo cez tento FORMULÁR:

UPOZORNENIE: Ak chcete aby sme vám vytvorili registráciu aj na www.zasportujsiopen.sk , pri vypĺňaní formulára treba do TEXTU SPRÁVY napísať ratingovú úroveň akej zodpovedá vaša hráčska úroveň. Prosím pozrite si popis ratingových úrovní a podľa toho sa skúste zaradiť od 6 do 9 (pričom 9 je najslabšia úroveň = začiatočník)

 

 

Meno:
Priezvisko:
Adresa:
Mesto:
PSČ:
Telefón:
E-mail:
Registračné číslo hráča:
Text správy:

Vložené: 03. 11. 2012       Kategória: Seniorský tenis
 
news img

Turnaje seniori 2024

Prehľad a aktuálne informácie o schválených turnajoch seniorov pre tenisový rok 2024.
Upozorňujeme hráčov, že na turnaje seniorov sa prihlasuje cez systém www.zasportujsiopen.sk . Ak sa turnaja zúčastní hráč, ktorý nie je takto prihlásený, nie je možné jeho odohrané zápasy zapísať, čím poškodzuje nielen seba, ale zneváži tým i snahu usporiadateľov a ostatných zúčastnených. Ak ešte teda nie ste zaregistrovaný na uvedenej stránke, prečítajte si viac informácií v článku Seniori STZ - registrácia na zasportujsiopen.sk
V zmysle SP od neprihlásených môže usporiadateľ požadovať zvýšený vklad o 5,- EUR (od hráčov nad 60 r. 2,- EURÁ).

 
news img

IPIN pre seniorov po novom

Upozorňujeme všetkých seniorov, že na základe rozhodnutia ITF (International Tennis Federation), počnúc sezónou 2020 sa zjednodušuje systém poplatkov za IPIN pre hráčov štartujúcich na medzinárodných turnajoch. Hráči už viac nebudú platiť ročný poplatok, namiesto toho budú platiť poplatok vo výške 5 EUR na každom turnaji (viac informácií).

- Aktuálne informácie - medzinárodný tenis seniorov od 35 rokov

 

 
news img

Rebríčky seniorov

Slovenský tenisový zväz v systéme eTenis priebežne spracováva rebríčky seniorov registrovaných v STZ, ktorí odohrali aspoň jednu akciu z oficiálnej termínovej listiny seniorov...

 
news img

ZASPORTUJ SI OPEN aj pre seniorov

Slovenský tenisový zväz vytvoril a prevádzkuje portál Zasportujsiopen.sk s cieľom podporiť rekreačný tenis na Slovensku a uľahčiť komunikáciu medzi hráčmi a usporiadateľmi turnajov. Ponúka nielen jednoduché prihlasovanie na turnaje, individuálnu možnosť vyzývania súperov a zapisovania výsledkov, ale aj vytvárania vlastných súťažných rebríčkov.